FOTBOLL
FC Köln
Här samlar vi artiklar, video och poddavsnitt om FC Köln.
FOTBOLL
Avslöjar: Tysk tränare aktuell för AIK
FOTBOLL
Sebastian Andersson i ordbråk med tränaren
FOTBOLL
Här tar Köln över efter CL-chocken
FOTBOLL
Sebastian Anderssons räddade kvar Köln i Bundesliga
SPORTBLADET
FC Köln vann efter Dudas dubbel
SPORTBLADET
FC Köln vann efter nio matcher i rad utan seger
SPORTBLADET
Bailey i målform när Bayer Leverkusen vann
SPORTBLADET
Fortsatt tungt för FC Köln - förlust mot Mainz
SPORTBLADET
Fortsatt tungt för FC Köln efter förlust mot Wolfsburg
SPORTBLADET
Oavgjort för FC Köln hemma mot Borussia Dortmund
FOTBOLL
Delad pott när FC Köln tog emot Werder Bremen
FOTBOLL
Bayern München tog kommandot från start mot FC Köln
FOTBOLL
VfB Stuttgart avgjorde i andra halvlek mot FC Köln
FOTBOLL
Formstarka Eintracht Frankfurt tog ny seger mot FC Köln
FOTBOLL
Uddamålsseger för FC Köln mot Mönchengladbach
FOTBOLL
Hoffenheim vann efter Kramarics dubbel
FOTBOLL
FC Köln äntligen segrare igen
FOTBOLL
Mållöst för FC Köln och Hertha Berlin
FOTBOLL
Formstarka Freiburg tog ännu en seger
FOTBOLL
Augsburg vann mot FC Köln på RheinEnergieStadion
FOTBOLL
Mållöst mellan Red Bull Leipzig och FC Köln
FOTBOLL
Bayer Leverkusen segrade mot FC Köln på bortaplan
FOTBOLL
Tionde matchen i rad med poäng för Wolfsburg
FOTBOLL
Första segern för säsongen för FC Köln
FOTBOLL
Fortsatt tungt för FC Köln - oavgjort mot Werder Bremen
FOTBOLL
Bayern München ny serieledare i Bundesliga efter seger
FOTBOLL
Delad pott när VfB Stuttgart tog emot FC Köln
FOTBOLL
Ondrej Duda räddade poäng när FC Köln kryssade
FOTBOLL
Mönchengladbach slog FC Köln på bortaplan
FOTBOLL
LISTA: Allsvenska spelarna med högst betyg i Fifa 21
FOTBOLL
Uddamålsseger för Hoffenheim mot FC Köln
FOTBOLL
Svenskens succé – målskytt direkt i nya klubben
FOTBOLL
Andersson hyllas i Tyskland efter övergången
FOTBOLL
Bekräftat: Sebastian Andersson klar för Köln
FOTBOLL
AVSLÖJAR: Landslagsanfallaren nära flytt för 65 miljoner
FOTBOLL
Målfest när Werder Bremen besegrade FC Köln
FOTBOLL
Bas Dost poängräddare för Eintr Frankfurt
FOTBOLL